Hikayemiz

Doğayla insanlar arasındaki köprüyü kaldırma fikrinden yola çıktık.

Yaşamın tüm güzelliklerinden faydalanmak için doğayla insanların iç içe yaşaması fikrine inanıyoruz. Bu yüzden zamana, doğaya, üretime, sürdürülebilirliğe değer veriyor, üretim ve tüketimlerimizde tüm seçenekler içerisinden doğaya zarar vermeyen biçim ve olanakları kullanıyoruz.

Longevity Otel olarak doğaya karşı sorumluluklarımız olduğuna inanıyoruz. Herkesin çevresel değerler, doğanın korunması ve iyileştirilmesi için üzerine düşeni yapması gerektiğine inanıyoruz.

Biz doğadaki kaynaklar üzerindeki olumsuz etkimizi en aza indirgemek ve olumlu etkilerimizi sizlerle birlikte arttırmak istiyoruz.

Tatilinizin katkısız olmasını istiyoruz

14 dönüm arazimizde kendi tavuklarımızı doğal ortamında yetiştiriyor, yumurtalarını sizler için özenle topluyoruz.

Doğayla aranızdaki her şeyi kaldırıyoruz

Biz dönüşümün bir parçası olarak, dilerseniz sizlere kendi ektiğimiz mahsullerin toplanışından sofralara sunulana kadar geçen sürece dâhil olma imkânı sağlayacağız. İster otelimizin hemen yanında nasıl yetiştirildiğini görebileceğiniz ürünleri tüketerek, isterseniz bu üretime dâhil olarak kendinizi doğayla bütün hissedeceksiniz.

Doğadaki tüm canlıları önemsiyoruz

Sizlere doğayla iç içe tatil imkanı sunmakla birlikte doğayı ve doğadaki canlıları da unutmuyoruz ve her gün otelimizdeki yemek artıklarını sokak hayvanlarına ulaştırıyoruz.

Geri dönüşümü aktif olarak kullanıyoruz

Öncelikli hedefimiz çevreye olumsuz etkisi en alt düzeyde olan ekolojik bir otel olmaktır.

Dünyamızdaki enerji kaynaklarını korumak ve daha az tüketilmesini sağlamak amacıyla elektrik, su gibi doğal kaynakları tasarruflu kullanıyor, çevreye zarar vermemek için atıklarımızı geri dönüşüm ve geri kazanım ilkeleri çerçevesinde değerlendiriyoruz.