Lezzetlerimiz

Leziz ve doğal

Longevity’inin tecrübeli şefi ile birlikte kendi bostanımızdan yetişmiş malzemelerle lezzetten ve doğallıktan asla ödün vermeden hazırlamış olduğumuz rafine tatları, doğal ekmekleri ve yerel lezzetleri yaratıcı sunumlarla masanıza getiriyoruz.

Doğayla iç içe

“Doğa ve insanı bütünleştirme”(Dönüşüm) mottomuzun bir parçası olarak dilerseniz sizlere kendi ektiğimiz mahsullerin toplanışından, sofralara sunulana kadar geçen sürece dâhil olma imkânı sağlıyor, dilerseniz de bostanımızda nasıl yetiştirildiğini görebileceğiniz ürünleri tüketerek, veya (isterseniz de) bu üretime dâhil olarak kendinizi doğayla bütün hissedebilmenizi amaçlıyoruz.

Sepet menüsü

Sevdikleriniz ile birlikte keyifli anlar biriktirebilmenize önem veriyoruz. Bu anlarınızı benzersiz kılabilmenize eşlik eden konseptli sepetlerimizle; 14 dönümlük yemyeşil arazimizde Assos’un eşsiz manzarasının tadını sevdiklerinizle keyfinize göre çıkarabilmenizi amaçlıyoruz.

Beach & Bar

Deniz keyfine eşlik eden eşsiz, farklı ve lezzetli snack bar menüsü ile sizlere benzersiz bir plaj ve bar deneyimi sunuyoruz.

Otelde yemek servisi

08:00 – 10:30

Sabah kahvaltısı

Serpme ege kahvaltısı, yerel ürünler, ev yapımı reçeller, pişi, yumurtalı ekmek...

19:30 – 21:30

Akşam yemeği

Çorba, 4 çeşit zeytinyağlı meze, salata, ara sıcak, ana yemek, meyve veya tatlı

Her iki kişiye 1 adet 750 ml. cam şişe su servis edilir.

&

Öğle yemeği için beach barda snack ve fast food seçeneklerini değerlendirebilir veya ana restoranda alakart menümüzdeki seçenekleri tercih edebilirsiniz.